loading
head

Firma TERMIC nastawiona na profesjonalna obsługę firm budowlanych jak i indywidualnego klienta. Każda inwestycja mała i duża wymaga dobrego zaopatrzenia, które my gwarantujemy.

W ofercie naszego składu  mamy duży wybór materiałów budowlanych znanych i cenionych producentów. Serdecznie zapraszamy do naszego punktu sprzedaży znajdującego się na ulicy Lubelskiej 147 w Końskowoli.

W FIRMIE TERMIC  znajdą państwo wszystkie materiały budowlane oraz wykończeniowe. Posiadamy w swojej ofercie chemię budowlaną (cement, kleje, zaprawy, tynki), materiały budowlane ścienne, płyty gipsowe, , materiały izolacyjne (folię, papę, styropian, wełnę), pokrycia dachowe (dachówkę, blachodachówkę), orynnowania, systemy kominowe, ogrodzenia,  oraz narzędzia i akcesoria budowlane itp.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Kompleksowe usługi deweloperskie

Kompleksowe rozwiązania dla runku mieszkaniowego.

Naszym klientom oferujemy transport naszych produktów na miejsce budowy na dogodnych warunkach w cenie towaru.

Na wyposażeniu firmy znajdują się pięć samochodów ciężarowych. Dwa z ładowaczem HDS w tym mniejszy o ładowności 6 palet i większy z przyczepą o ładowności 15 palet.

Na placu manewrowym przy magazynach wyroby są ładowane wózkami widłowymi bezpośrednio na transport klienta lub nasze samochody.

Rozładunek u klienta w przypadku większej ilości towarów typu cement, cegła, belix, bloczki cementowe, kostka brukowa
wykonywany jest za pomocą dźwigu HDS.